Objednejte se

Zaujala Vás možnost radiofrekvenční a kryoablační léčby bolesti kolene či terapie autologní plazmou pod RTG navigací a přejete si zjistit, zda můžeme pomoci i Vám? Máte již za sebou ortopedické nebo revmatologické vyšetření bolesti kolene, ale dosavadní léčba Vám nepřinesla úlevu? Nepomáhá Vám cvičení či rehabilitace? Informujte se o možnosti Vaší léčby ještě dnes! Zašlete nám vyplněný formulář bezplatné služby E-konzultace k odbornému posouzení vhodnosti léčby našimi specialisty.

V případě kladného posouzení vhodnosti léčby Vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat s návrhem vstupního vyšetření na Vámi vybraném pracovišti EuroPainClinics.

Miniinvazivní denervační výkony léčby bolesti kolene jsou hrazeny pojišťovnami: VZP, VoZP, ZP MV, ČPZP, RBP a ZP Škoda.
Regenerativní léčba autologní plazmou je nadstandardní terapií nehrazenou žádným zdravotním pojištěním.

Vaše preferovaná ambulance vyšetření?

 

Váš zdravotní stav

Je nám líto, ale predispozicí pro léčbu bolesti kolene v EuroPainClinics je předchozí vyšetření u ortopeda nebo revmatologa. Aktuálně bohužel v odeslání formuláře nelze pokračovat.

Přiložte prosím sken nebo fotografie lékařských zpráv a obrazovou dokumentaci (např. Magnetická rezonance, rentgenový snímek) k Vaší E-konzultaci. Postup, jak přiložit k E-konzultaci magnetickou rezonanci resp. RTG snímky se můžete dozvědět v našem návodu

 

Vaše kontaktní údaje

Vaše pojišťovna

 

Odeslání E-konzultace